KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886187
nr 1488 6187
Peter Arnesson
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Figurer. Signerad. Olja på duk, 27x22, oramad
Peter Arnesson, svensk konstnär född 1957.
Utrop:
600 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:26:51